#eventholka
27/11/2017
Dětská party aneb event management v krizi

Amelii byly v sobotu tři roky. Měsíc počítala, kolikrát se ještě vyspí, protože poprvé měla slíbenou velkou oslavu! Vybrala si kamarády, osobně je obcházela a zvala a kromě panenky s dudlíkem si nejvíc ze všeho přála malování na obličej. Docela jednoduché, že ano? Až na to, že sehnat vhodné místo na dětskou party pro 15 dětí a odpovídající počet dospělých, se dost dlouho jevilo jako neřešitelný problém. Protože všichni víme, že jestli něco dělá dobrou akci, je to dobrá lokace, řešila jsem to dost intenzivně. Buď nám nevyhovoval prostor, nebo podmínky, případně cena nájmu.
Nakonec jsem díky dotazu v instastories a vašim skvělým radám objevila na Praze 6 Mateřskou školku Sbíhavá, která svoje dvě herny a zázemí s kuchyňkou, kávovarem a toaletami pronajímá i veřejnosti právě na soukromé oslavy. S paní ředitelkou byla skvělá domluva, herny jsou krásné a nic nebyl problém. V létě je dokonce možné využít zahradu s grilem.
(Z dalších lokací u vás vedl Králík v rádiu, Narozeninový dům a tělocvičny Miniheroes a Little Gym.

Facepainting a animační program máme vyzkoušený z několika oslav u známých a nebylo pochyb, že oslovíme Lukáše Vláčila a jeho ženu. Vybrali jsme 2 hodiny facepaintingu, 45 minut klauna s aktivitami pro děti všeho věku a 45 minut modelování zvířátek z balonků.

Dort dostala na starost Eva z Epiq bakery – a byl luxusní!


Pro rodiče jsme vybrali několik zajímavých lahví vína a všechno bylo připraveno :-)

Kromě oslavenkyně.
Ta ve čtvrtek večer padla s teplotou, v pátek ráno dostala antibiotika a v pátek v poledne už byla celá oslava zrušená – nutno ocenit, že všichni měli velké pochopení, nikdo nechtěl žádné stornopoplatky a byli moc milí. Amelie byla tak nešťastná, že jsem to obrečela i já. Matka, no.

Nastal krizový management. Nejaká oslava prostě být musela, i kdyby měla připomínat spíš pyžamovou party. Svojí imunitě nakonec důvěřovali prarodiče, teta a bratránci i naše skvělá chůva - ti všichni změnili plány a vážili cestu do Prahy nebo přes Prahu.
V pátek odpoledne jsem objednala dekorace, balonky a barvy na obličej, druhý den dopoledne mi celou zásilku včetně heliem nafouknutých balonků doručili až ke dveřím.
V noci jsem na youtube dala pár tutorialů k malování na obličej... (já, která jsem v první třídě měla dvojku z výtvarky!)
Dort Eva doručila až k nám domů, kde ho ještě na místě dozdobila. Tomu ríkám krásná sobota! :-) 


Oslavenkyně řádila, co jí síly stačily.


A k její radosti a mému dojetí navíc dorazil kurýr s dárky od původně pozvaných hostů! Velké díky Lindě a Petit Bateau. Takže party nakonec byla a všichni si ji užili.
Nebyla podle plánu, nejsou z ní vymazlené fotky na instagram, ale všichni jsme byli spokojení a hlavně spolu. A tak je to poslední tři roky v našem životě se vším – naplánovat se nedá nic, ale důvod být šťastní máme pořád.


54